לוגו רילוק

5 סיבות לעשות השתלת שיער

בשנים האחרונות, ניתן לראות כי השתלת שיער הפכה להיות אחד הטיפולים המבוקשים והנפוצים ביותר בקרב הקהל הגברי בישראל. למעשה, השתלת שיער הינה הליך כירורגי, במהלכו מועבר שיער מחלק גוף אחר של המטופל, אל האזור של הקרקפת. השיער המושתל, מתחיל לצמוח במקום החדש, באופן טבעי ואפקטיבי. כמו כן, היות ומדובר על הליך אשר מתבצע בהרדמה מקומית, הסיכונים הינם נמוכים במיוחד, ואין כאבים כלל. יותר מכך, ניתן לראות כי בשנים האחרונות, תחום השתלות השיער עבר התפתחות אדירה, כאשר כיום, כמעט ולא ניתן לזהות כי מדובר בשיער מושתל. חברת RELOOK מתמחים בתחום האסתטיקה ומציעים ארגון יחידים וקבוצות לטיפולי השתלת שיער בחו״ל, ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות, תוך יחס חם ואישי. 

אם כך, מה הסיבות לעבור השתלת שיער?

  1. בראש ובראשונה, השתלת שיער מקצועית פותרת באופן יעיל ומהיר את בעיית ההתקרחות ממנה גברים רבים סובלים, כבר החל משנות העשרים המאוחרות של חייהם. 
  2. נראות: שיער מלא מעניק באופן מיידי מראה צעיר וחיוני יותר, כך שלאחר השתלת שיער, תוכלו להיראות צעירים יותר בכמה שנים לפחות, ולהרגיש ביטחון גבוהה יותר. 
  3. חיסכון: כאשר אתם בוחרים לעבור השתלת שיער, אתם חוסכים לעצמכם טיפולים שונים, תרופתיים וטבעיים אחד, בדגש על לקיחת כדורים, או מריחת משכות. 
  4. ללא כאב: השתלת שיער הינו הליך כירורגי ללא כאב או סכנה כלל, כך שאתם יכולים לחזור לשגרה במהירות, וליהנות מהתוצאה תוך זמן קצר בלבד. 
  5. אחוזי הצלחה גבוהים: כיום, בעקבות הקדמה, הטכנולוגיה, והשיטות המתקדמות, ניתן לראות כי אחוזי ההצלחה של השתלת שיער הינם גבוהים במיוחד. 

לסיכום, מחקרים מראים כי גברים אשר עברו השתלת שיער מעידים על שיפור ניכר בביטחון ובדימוי העצמי, כך שמדובר על החלטה חיובית מכל הצדדים. כמובן כי תהליך מסוג זה חייב להתבצע אך ורק אצל חברה אמינה ומקצועית, המתמחה בתחום. חברת RELOOK הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין אשר מציעה ארגון קבוצות ויחידים לטיפולים אסתטיים, בדגש על השתלת שיער. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולדגול בשקיפות מלאה מול הלקוח, תוך מתן שירות אישי, מקצועי, אדיב, ואמין. כמו כן, החברה בעלת קשרים עם המרפאות המקצועיות והמתקדמות בעולם בתחום השתלת שיער מה שמבטיח כי כל טיפול נעשה על הצד הטוב ביותר. 

גלילה למעלה דילוג לתוכן