שיטות נפוצות להשתלות שיער

אחת התופעות שמטרידות גברים ונשים לאורך ההיסטוריה היא איבוד שיער. שיער שופע מתקשר אוטומטית לגבריות חזקה או נשיות שופעת ולכן התקרחות פוגמת לא רק בהיבט האסתטי אלא גם בתחושות של האדם עצמו. הערך העצמי יורד, מופיעות תחושות של מבוכה וביישנות ויש עיסוק מרובה באמצעים להסתרת מצב השיער כמו כובעים אצל גברים, או תוספות שיער אצל נשים – טיפול האורך שעות מרובות ומחזיק זמן קצר בלבד.

עקב כך התפתחו עם הזמן שיטות שונות להשתלת שיער, כשבעבר הייתה ידועה בעיקר שיטת FUT, שנפוצה בעיקר בקרב גברים. שיטה זו כוללת תהליך כואב ומצלק במסגרתו חותכים רצועת שיער מהאזור התורם, בדרך כלל העורף. מעבר לצלקת, חוסר הנוחות הקיצונית וזמן ההחלמה הארוך, גברים רבים נוכחו לדעת כי התהליך נכשל, משום שזקיקים רבים נהרסו במעבר מאזור לאזור ולכן הקרקפת שלהם נותרה דלילה.

הכול השתנה ב 2002 אז נכנסה לשוק שיטת FUE, הנפוצה כיום במרכזי הקוסמטיקה הרפואית ברחבי העולם. ישראל היא אחת מהמדינות האחרונות שעוד משתמשות בשיטת FUT ובעולם כולו כבר הבינו שבשביל איכות חיים אמתית יש להשתמש בשיטת FUE. שיטה זו כולל תהליך קצר של כמה שעות, ללא כאבים, צלקות ותופעות לוואי מטרידות. במסגרת הטיפול, הנעשה בהרדמה מקומית בלבד, בודקים את האיכות של כל זקיק בטרם מעבירים אותו לאזור הנתרם, מה שמוביל לאחוזי הצלחה עצומים. בנוסף, השיטה מאפשרת להעביר יותר זקיקים משיטת FUT, מה שגם תורם לאחוזי ההצלחה וגם למראה השופע והטבעי המתקבל בסיום הטיפול.

היכן כדאי לבצע השתלות שיער בשיטת FUE?

אחד המקומות המצטיינים בעולם לביצוע השתלות שיער בשיטה זו, הוא טורקיה, המציעה מבחר מרכזי טיפול המבצעים השתלות שיער בהצלחה יתרה. לכן ובשילוב עם עלויות הטיסה והשהות הנמוכות, ישראלים רבים בוחרים לטוס לטורקיה ולעבור שם טיפולי השתלת שיער ובמיוחד דרך חברת רילוק, המקושרת עם בית החולים היוקרתי VERA CLINIC. חבילת תיירות המרפא של RELOOK כוללת טיסה לטורקיה, שהות במלון 5 כוכבים וכמובן השתלת שיער מקצועית בבית החולים המפורסם, כשהתהליך כולו קליל ומהנה.

אם גם אתה רוצה להיראות טוב מחדש, מלא פרטיך עכשיו

או התקשרו 074-769-15-11

או התקשרו
074-7691511