השתלת שיער בטורקיה

למי מתאים התהליך של השתלת שיער?

השתלת שיער מתאימה גם לגברים וגם לנשים הסובלים משיער דליל וקרחות. הסיבות לנשירת השיער וההתקרחות יכולות להיות רבות ותלויות במגוון גורמים גנטיים וסביבתיים, כמו גם מחלות, שינויים הורמונליים, שינויים בהרגלי התזונה ועוד. אך מה שמשנה הוא לא הסיבה למצב, אלא העובדה שיש לו פתרון נגיש, זמין ובמחיר משתלם במיוחד.

השתלת שיער בתנאים אידיאליים

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמת השתלות שיער ומיטב הרופאים והמומחים בתחום מתרכזים בה ומציעים מבחר פתרונות לבעיה המטרידה. מתוך המבחר, חברת RELOOK הישראלית בולטת במעטפת השירותים שהיא מציעה. החברה הוקמה על-ידי ישראלים שעברו השתלת שיער בעצמם והתרשמו מרמת הביצוע והטיפול בטורקיה. כיום מציעה החברה חבילה אטרקטיבית המשלבת את הטיפולים הקלילים ביחד עם נופש קצר ומהנה, מה שהופך את התהליך לחוויה בפני עצמה והזדמנות להעצמה אישית, גופנית ונפשית. רילוק מציעה חבילה ייחודית במסגרתה יוצאות קבוצות להשתלות שיער בטורקיה, בשילוב עם אירוח בבית מלון יוקרתי. מכיוון שכיום טיפולי השתלות שיער מתבססים על טכנולוגיה חדשנית ללא צלקות, כאבים או טיפול מיוחד, הנופש כולל גם השתלת שיער מקצועית בקליניקה המאגדת את מיטב הרופאים וגם די זמן לטיולים קצרים בטורקיה, שופינג ועוד.

טכנולוגיית ה FUE

חברת RELOOK מקפידה על בחירת הרופאים הטובים בעולם לביצוע השתלות השיער הנעשות במסגרת חבילות הטיפול ורופאים אלו משתמשים בטכנולוגיית FUE החדשנית. יש הבדלים משמעותיים בין שיטה זו לבין שיטות מיושנות להשתלות שיער והיא גם הסיבה שטיפולים מהסוג הזה נהיו כה פופולאריים בקרב גברים ונשים ברחבי העולם ובישראל בפרט. בניגוד לפעם, הטכנולוגיה החדשה מאפשרת השתלות שיער ללא צלקות, ללא כאבים ועם זמן החלמה קצרצר. השיטה מתבססת על נטילת זקיקי שיער בריאים ממקומות אחרים בגוף והשתלתם בראש, בתהליך קצר וקליל יחסית, ללא תופעות לוואי. בארץ, המעקב אחר המטופלים הינו מינימלי ולא מפריע לשגרת החיים. את הטיפול ב FUE משלימים באמצעות טיפול PRP קצר, המיועד לניקוי וחיזוק אזור הקרקפת לאחר השתלות שיער, באמצעות חידוש הרקמות על-ידי שימוש בחלבונים טבעיים של הגוף.

אם גם אתה רוצה להיראות טוב מחדש, מלא פרטיך עכשיו

או התקשרו 074-769-15-11

או התקשרו
074-7691511