השתלות שיער ב VERA CLINIC – לדעת שאתם בידיים טובות

הדור החדש של השתלות שיער

בית החולים ורה קליניק הוקם באיסטנבול, טורקיה, בשנת 2004 ומאז ועד היום עשה לו שם כמרכז רפואי עולמי מוביל בתחום השתלות השיער וזאת הודות לשילוב שבין צוות מקצועי ומוסמך, יחס חם ואישי לכל מטופל והאפשרות לשלב את הטיפול בבית החולים ביחד עם חבילות תיירות מרפא אטרקטיביות. בישראל, הקשר לבית החולים נעשה דרך חברת RELOOK, המציעה מעטפת שירותים משתלמת במיוחד, הכוללת טיסה לטורקיה, איסוף משדה התעופה על-ידי נהג פרטי, אירוח בבית מלון מפואר והסעות לבית החולים.

אלפי אנשים מרחבי העולם בוחרים בכל יום מחדש ב VERA CLINIC והסיבה העיקרית לכך היא שבית החולים עושה שימוש בטכנולוגיית FUE  החדשנית, המהווה אלטרנטיבה מודרנית לשיטות ישנות של השתלת שיער. שלא כמו בשיטות מיושנות יותר, הטכנולוגיה הזו מבוססת על נטילה עדינה של זקיקי שיער בריאים ממקומות אחרים בגוף והשתלתם בקרקפת באזורים מקריחים או דלילים. את הטיפול ב FUE משלימים בורה קליניק בטיפול PRP, העושה שימוש בפלזמה הטבעית של הדם והחלבונים המצויים בה על מנת לשמור על אזור הקרקפת ולהאיץ את חידוש הרקמות בו.

לעשות השתלות שיער בראש שקט

בית החולים מקפיד להעסיק אך ורק מומחים בתחום השתלות השיער, אך חרט על דגלו להעניק שירות מצטיין לכל מטופל, לפני, במהלך ואחרי הטיפול. הבדיקות לפני התהליך מבוצעות במקצועיות שיא וברגישות הראויה והיחס הנעים, יחד עם העיצוב היוקרתי של בית החולים, תורמים לתחושות החיוביות שמלוות את המטופל לאורך כל הדרך. לאחר ביצוע התהליך מקבל כל מטופל תדריך מקיף לגבי אופן המעקב והמשך הטיפול במידת הצורך, כאשר הייחודיות של ורה קליניק מתבטאת בכך שהיא מעניקה אחריות לכל החיים לטיפולי השתלות השיער המתבצעים במסגרת בית החולים, כולל תיקונים של השתלות שיער כושלות שהתבצעו במקומות אחרים. כאמור, התהליך כולו לא אורך יותר מכמה שעות והוא נטול כאבים, צלקות או תופעות לוואי. לכן, נשאר למטופלים די פנאי ליהנות גם מפנינות התיירות שמציעה איסטנבול, סיורים קולינריים, מסעות קניות ועוד.

אם גם אתה רוצה להיראות טוב מחדש, מלא פרטיך עכשיו
או התקשרו 074-769-15-11
או התקשרו
074-7691511